Wczytuję dane...

Deska warstwowa

     Podstawowe cechy i zalety dębowej deski warstwowej

      Deska warstwowa dąb jest bardzo dobrym i często wybieranym zamiennikiem klasycznej drewnianej deski. Ułatwia i skraca czas montażu ponieważ zwyczajnie nie wymaga cyklinowania. Może być zakupiona w wersji surowej, wówczas wymaga przyklejenia do podłoża i wykończenia lakierem, olejem lub olejowoskiem.

Może być również zakupiona w wersji tzw. FINISH, czyli wykończonej lakierem.

      Montując deskę warstwową wykończoną lakierem, podłoga właściwie od razu jest skończona i możemy na taką podłogę już ustawiać meble, możemy się wprowadzać.

      Mamy w swojej ofercie deskę warstwową z dębu o doskonałych parametrach. Deska ma grubość 14 mm, z czego 6 mm to warstwa litego dębu, pozostała część to wodoodporna sklejka brzozowa.

Nasza deska warstwowa po zamontowaniu może być wielokrotnie odrestaurowywana, cyklinowana. 

Umożliwia to bardzo gruba warstwa litego dębu 6mm.

Deska warstwowa dąb może być montowana na ogrzewanie podłogowe i w pokojach kapielowych.

Dłuższy wymiar deski podłogowej dąb, dedykowany jest do montażu tzw. prostego, czyli po prostu jak wzór deski,

krótszy o długości 60 cm może być montowany zarówno jak zwykła deska, jak również może być montowany jako duża jodła klasyczna.

Wzór podłogi drewnianej w postaci dużej jodły klasycznej jest bardzo modny i poszukiwany zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. 

Jodła klasyczna stworzona, zbudowana z deski warstwowej dąb o takich parametrach: 60x14,5x1,4cm, jest bardzo ciekawym i modnym rozwiązaniem w nowoczesnych dizajnerskich wnętrzach.

Zapraszamy na naszą stronę:

www.parkietmann.com.pl

Sortuj według:
Wyświetl po produktów